Vlasy.cz - informace o vlasech a jejich problémechvlasy.cz

Účesy pro krátké vlasy - variace na klasiku

09.03.2005 00:00:00  |  Účesy, střihy |   0 komentářů

Móda hlásí návrat ke klasice. Trendy jsou založeny na jednoduchosti a znovu se objevují prvky, se kterými jsme se setkali už dřív. Matrix se nechal inspirovat návratem nadčasové krásy a vytvořil kolekci trendů nazvanou Variace na klasiku. Univerzální střihy vycházejí z klasických střihů a barev, ale jsou zpracovány v moderním stylu.

Nová klasika je určena pro každodenní nošení. Střihy jsou šité na míru, aby podpořily přednosti svých nositelů a mohly se díky bohatým efektům stylingu přizpůsobit jejich náladě. Jemně zastřižené konce zaručují nadýchaný efekt a pohyb vlasů, barvy se prolínají a vytvářejí jedinečné barevné variace. Střihy a barvy jsou plynulé a propojené.

uces-muz

Inspirujte se moderní klasikou a přidejte své vlastní variace!

STYL MĚSTA

Klasika: Krátký vrstvený střih pro muže
Variace: Jemně sestříhané konce, kontrast kombinace barev
Kombinací delších vlasů na vrcholu hlavy a krátkých nepravidelných konců dosáhnete univerzálního účesu, který je vhodný do práce i na večer. Barevný efekt dodává moderní styl.
Střih: Vlasy zastřihněte, aby postupně přecházely od kratších k delším. Střih bude mít větší strukturu. Přidržte si vlasy mezi prsty a prostříhejte je, dosáhnete neuspořádanějšího efektu.
Barva: Použijte studenou barvu, asi o dvě výšky tónu světlejší než přírodní odstín. Barvu neaplikujte ke konturám ani k pěšince, ať z vlasů prosvítají vždy barevné části bez ohraničení.

 

variace-krasy VE VÍRU KRÁSY

Klasika: Struktura a pohyb
Variace: Kratší vrstvy a prohnutá oddělení u barvy
Střih dodává vlasům objem nad tvářemi, nepravidelné konce pak vrstvám jemnost a velmi ženský nádech. Prohnuté umístění fólií rozprostírá barvu do kontur a podtrhuje strukturu účesu.
Střih: Abyste docílili rovnoměrných vrstev, pracujte okolo hlavy. Seřezejte silnější vlasy břitvou, docílíte jemnějšího efektu kolem obličeje.
Barva: Větší sekce kontrastní barvy dodávají vlnitým vlasům strukturu. Tmavší pramínky mohou být u některých červených a červených měděných barev vhodnější, protože barva vydrží déle krásně sytá.

 

MODERNÍ ENERGIE moderni-energie

Klasika: Vrstvený střih s kombinací blond
Variace: Nepravidelná ofina s barevnými efekty
Krátké vrstvy s náhodnými efekty přecházejí do nepravidelné ofiny. Barevné efekty světlých a tmavých barev zdůrazňují střih a strukturu.
Střih: Použijte břitvu pro efekt pramenů, nepravidelných konců a neuspořádaného stylu. Pokud chcete docílit větší struktury účesu, seřezávejte vlasy rychlými, krátkými pohyby.
Barva: Na tenkou přední sekci naneste tmavší směs, zdůrazníte tak délku nepravidelné ofiny. Sekce ve tvaru oka zaručuje jemný přechod barev a efekty i při menším počtu fólií.

 

na-hrane NA HRANĚ

Klasika: Sestříhané mikádo
Variace: Asymetrický střih s probleskující barvou
Ostrý tvar zjemňují břitvou seřezané konce, asymetrická zadní část dodává vlasům pohyb. Probleskující světlá barva doplňuje celkový efekt.
Střih: Pro efekt jemných konců seřezejte vlasy břitvou, mikádo má pak moderní styl. Zatočte a seřezejte břitvou trojúhelníkové sekce podél vrcholu hlavy, dodáte vlasům přirozený pohyb.
Barva: V sekci ve tvaru oka dělejte větší oddělení a střídejte dvě směsi barev na zesvětlené i přírodní vlasy. K jednomu spánku aplikujte světlejší barvu, abyste zdůraznili oči.

 

HRAVÝ BLOND hrava-blond

Klasika: Mikádo
Variace: Obrácený tvar a kombinace barev dodávají vlasům objem
Neuspořádané vnitřní vrstvy a nepravidelné konce umožňují snadno změnit styl účesu. Tmavší tón ve spodní části střihu dodává vlasům objem a pastelovým tónům kontrast.
Střih: Zdůrazněte střih efilací – dodáte vlasům strukturu a objem. Před závěrečnou efilací vlasy vyfoukejte a vyžehlete.
Barva: Cik-cak oddělení u kombinace dvou barev zaručuje plynulý a elegantní přechod mezi barvami. Tónovací směsi by se měly lišit o jednu nebo dvě výšky tónu a tón by měl být podobný.

 

zdroj Hair & Beauty

Jaké vlasy se vám líbí na mužích

6x
66x
39x
19x

0/5 bodů (0 hlasování)

Tisknout článek

 

  1950

prodluzovani-vlasu-skoleni