Novinky

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů, mastná pokožka

Padají mi vlasy. Byla jsem ve vlasovém centru Vinohradské nemocnice. Dostala jsem methionin a Neocapil. Mám pocit, že po pečlivém potírání Neocapilem se mi padání výrazně zhoršilo a svědí mě na jednotlivých místech postiženého temena (ne tedy celá plocha najednou). Vidět nic není, zarudlé to taky není. Vlasy mám jakoby přesušené. Teď používám dobrou vlasovou kosmetiku, tak to není vidět. Léčím se takhle asi tři týdny. Na kontrolu mám jít za tři měsíce a bojím se, že mi do té doby vlasyz bytečně vypadají. Mám s tím přestat, nebo zkusit něco jiného? Je možné, že Neocapil mi škodí?

Odpověď:

Kontaktujte prosím ošetřujícího lékaře ve vlasovém centru a popište mu komplikace, které zmiňujete ve svém dotazu. Je nutné, aby byla provedena kontrola. Zavolejte tam a vyžádejte si kontrolu dříve. Telefonicky se poraďte, jak máte postupovat a zda-li máte vysadit léčbu ihned.

Vlasy.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


*

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close